MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 8652211
nr 865 2211
Fåtölj
England, Chesterfield
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 december 2013
kl 20:29:25
250 kr
300 kr
400 kr
500 kr